7 червня депутати райради, які входять до складу постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології, розглянули питання винесені на 12-ту сесію. Провів засідання голова комісії Василь Тесличко.
За участю голови Виноградівської районної ради Віталія Любки та очільника комісії законності Юрія Лихтея, присутні заслухали звіти керівників структурних підрозділів райдержадмінстрації про виконання районних програм, вивчили можливість фінансування їхніх заходів та пропоновані зміни до них. Проект рішення про ліквідацію КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» запропонували доповнити пунктом щодо проведення аудиту через невирішені питання з будівництвом хоспісу.


Також депутати доопрацювали питання про покладення обов’язків на постійну комісію з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування і запропонували внести такі зміни в Регламент роботи районної ради, доповнили Положення про конкурсний порядок призначення керівників комунальних підприємств району тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email