Чергова сесія Виноградівської районної ради відбулася 14 червня.

Депутати заслухали інформацію керівника Берегівської місцевої прокуратури Володимира Жилкіна про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності прокуратури на території Виноградівського району за 2016 рік, погодили виконання районних програм та внесли зміни до деяких з них, затвердили  Статути та Положення закладів культури району у новій редакції тощо.

Однак насамперед депутатів цікавило, чому досі райдержадміністрація не виконала рішень депутатського корпусу, прийнятих два місяці тому. Відтак представники різних фракцій на президії і сесії запитували про причини блокування життєдіяльності району. Адже, як наголошувалося, тоді 4,2 млн грн районна рада спрямувала на зарплату освітянам і 1 млн грн на потреби медичної галузі району. Не виконані на сьогодні також заходи програми щодо вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району, на що районна рада виділила 500 тисяч гривень. Проте на сесійному засіданні був відсутній голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк, а пояснити невиконання цих рішень намагалася начальник фінуправління Валерія Варга.

Зазначимо, що проект бюджету районні обранці чекали від райдержадміністрації впродовж двох місяців і в порядок денний сесії не було включене це питання, адже зміни до бюджету подали до районної ради тільки в переддень сесії. Тож депутати не мали можливості вивчити пропонований розподіл коштів.

Була чітка вимога депутатів в обов’язковому порядку розглядати бюджетні питання напередодні сесій на комісії з питань бюджету, а розподіл коштів має подаватися з чітким розписом на які цілі пропонується спрямувати кошти районного бюджету, − наголосив голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та зазначив, що до проекту бюджету не було додано всіх необхідних супровідних документів та не подано інформації про фінансовий стан на сільських радах.

У підсумку депутати вирішили не розглядати зміни до бюджету на осліп, а вивчити це питання і винести на інше сесійне засідання, де заслухати також і звіт по виконанню районного бюджету.

Окрім цього, з огляду на ігнорування депутатського корпусу, депутат  Юрій Лихтей ознайомив депутатів з проектом рішення, який він подав до виконавчого апарату ради, про висунення недовіри голові районної адміністрації.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email