26 червня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зібрав представників депутатської комісії з питань будівництва та виконавчого апарату для вивчення питання ремонту даху районного військкомату.
Обстежити приміщення комісаріату, що перебувають у комунальній власності, вирішили депутати на засіданні профільної комісії районної ради. Про необхідність ремонту даху, який протікає, клопотав районний комісар Василь Зубатов.

Із залученням фахівців, голова постійної комісії з питань будівництва Василь Тесличко та член комісії Володимир Гвоздьо за участю голови районної ради Віталія Любки, начальника відділу з питань приватизації майна в районі Юрія Лешка та головного спеціаліста відділу організаційної роботи районної ради Михайла Ребрика вивчали ситуацію на місці.

У підсумку представники районної ради вирішили звернутися до орендаря приміщень, Мукачівської квартирно-експлуатаційної частини, з клопотанням про фінансування ремонту даху. Також дано доручення про встановлення кошторисної вартості необхідних робіт.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email