Заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко, представники райдержадміністрації, працівники ДП «Виноградівський лісгосп» побували на сесійному засіданні 3 липня. Депутати Пушкінської сільської ради розглянули питання рубки лісу, що межує з їхнім селом.

Так, вони категорично заявили, що місцеві жителі не дозволять лісівникам рубати дерева та прийняли рішення про заборону рубки прилеглого лісу, а також створили комісію щодо вивчення питання про утворення там паркової зони.

Позицію ДП «Виноградівський лісгосп» намагався пояснити керівник Василь Агій. Зокрема, він наголошував, що згідно плану у лісовому насадженні на межі з селом запланована вирубка стиглого лісу, якому 100-110 років, а через перешкоджання лісозаготівельних робіт, серед іншого, жителі району не будуть забезпечені дровами взимку тощо. Однак переконати сільських депутатів йому не вдалося.

Нагадаємо, супротив місцевих жителів до рубки дерев виник ще взимку. На даний час, зазначив Василь Агій, питання лісозаготівлі у цьому кварталі вивчає прокуратура. Після чого законність проведення там робіт встановлюватиме суд.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email