6 липня під керівництвом голови Виноградівської районної ради Віталія Любки відбулася нарада щодо розробки схеми організації дорожнього руху вантажного автотранспорту у напрямку КПП «Дякове».
В обговоренні питання взяли участь перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Рурич, інспектор дорожнього нагляду Виноградівського відділення поліції Володимир Ізай, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, голова села Неветленфолу Йосип Оросі, обласний депутат Карло Резеш, представники райдержадміністрації, Іршавського райавтодору та прикордонної служби.

Як зазначили учасники засідання, схема обмеження руху вантажівок, які прямують до міжнародного пункту пропуску з Румунією, допоможе зняти соціальну напругу у селах Неветленфолу і Ботар, а також вирішить питання скупчення великогабаритного транспорту біля КПП «Вилок». Адже вже кілька місяців черги вантажного автотранспорту у цих населених пунктах створюють незручності для водіїв і зокрема місцевих жителів.
Тож присутні обговорили варіанти обмеження руху на території району, встановлення відповідних дорожніх знаків для регулювання дорожнього руху у Виноградові та населених пунктах до КПП «Дякове», розташування постів дорожньої служби біля села Ботар тощо. Проект-схему має погодити поліція та автоінспекція, після чого її затверджуватимуть депутати районної ради на сесійному засіданні.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email