У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
______________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Про Програму підвищення спроможності та покращення стану
утримання лінії державного кордону у відділах прикордонної
служби на українсько-угорському та українсько-румунському
державних кордонах (на ділянці відповідальності Мукачівського
прикордонного загону), розташованих на території
Виноградівського району, на 2017 – 2020 роки                                                          П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі клопотання районної державної адміністрації від 08.06.2017 р. № 03-09/1339, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підвищення спроможності та покращення стану утримання лінії державного кордону у відділах прикордонної служби на українсько-угорському та українсько-румунському державних кордонах (на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону), розташованих на території Виноградівського району, на 2017 – 2020 роки (далі за текстом – Програма).
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах видатків передбачених районним бюджетом на відповідні роки.
3.Районній державній адміністрації щорічно до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання заходів даної Програми
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови державної адміністрації Н.Ю. Костелебу-Веремчук та постійну комісію з питань законності правопорядку та місцевого самоврядування (Лихтей Ю.Ю.)

Голова районної ради                           В.В. Любка

м.Виноградів, ___ _______ 2017 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email