12 липня відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва районної ради, яке провів голова комісії, депутат райради Еден Албок.

Участь у її роботі також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, представники Виноградівської райдержадміністрації.

Про пропонований розподіл коштів районного бюджету інформувала начальник фінуправління РДА Валерія Варга. Так вона розповіла, що близько 14 млн 300 тис грн з понадпланових доходів та вільних лишків районного бюджету мають бути спрямовані на виконання районних програм, медицину та освіту району, ремонт доріг. Депутати також внесли свої пропозиції щодо спрямування коштів на вирішення нагальних питань, зокрема на покриття заборгованості по заробітній платі на сільських радах, завершення будівництва котельні районної лікарні та дитсадка у Боржавському, виділення коштів на пільгові медикаменти тощо.

Нагадаємо, рішення щодо розподілу коштів районного бюджету депутати прийматимуть на позачерговому сесійному засіданні 14 липня.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email