УКР А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про внесення змін у рішення                           ПРОЕКТ
районної ради

Відповідно до ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 136, 137 Господарського кодексу України, враховуючи пропозиції відділу з питань приватизації майна районі, щодо приведення рішень районної ради у відповідність до чинного законодавства, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення Виноградівської районної ради від 26.09.2002 р. №32, а саме п.2 даного рішення викласти в такій редакції: «Передати вищевказані об’єкти в оперативне управління управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації.
2. Внести зміни у рішення Виноградівської районної ради від 06.12.2002 р. № 45, а саме п.2 даного рішення викласти в такій редакції: «Передати вищевказані об’єкти в оперативне управління управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації.
3. Управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації вжити необхідних заходів, щодо реалізації даного рішення.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                          В.В.Любка

м.Виноградів, _________2017 року
№ ____

Print Friendly, PDF & Email