УКР А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про передачу приміщення за адресою                                                 П Р О Е К Т
м.Виноградів вул. Миру,55 в орендне
користування

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.7,9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши клопотання Виноградівського районного громадського формування «Апологет» з охорони громадського порядку і державного кордону від 06.06.2017р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати в орендне користування (на конкурсних засадах) вбудоване приміщення №10 загальною площею 11,7 кв.м. в будівлі літера «А» колишнього райсуду за адресою: м.Виноградів вул. Миру,55.
2.Конкурсній комісії з проведення конкурсів на укладення договорів оренди (голова комісії Тегзе М.І.) оголосити конкурс на право оренди вищезгаданих приміщень відповідно до вимог чинного законодавства та «Положення про порядок проведення конкурсів на укладення договорів оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району» затвердженого рішенням районної ради від 31.10.2006р. №91.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                 В.В.Любка

м.Виноградів, _________ 2017 р.
№ ______

Print Friendly, PDF & Email