14 липня депутати Виноградівської районної ради затвердили схему обмеження руху великовантажного автотранспорту на під’їздах до КПП «Дякове».

Рішення районних обранців, прийняте на позачерговій сесії, зможе вирішити питання утворення великих черг вантажного транспорту у селах Неветленфолу та Ботар.

Заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко інформував, що спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Закарпатській області була розроблена та погоджена з відповідними службами схема організації дорожнього руху вантажного автотранспорту у напрямку КПП «Дякове».

Відтак цією схемою на території Виноградівського району визначений рух для вантажівок, завдовжки більше як 10 м. Такий великовантажний автотранспорт може проїхати до міжнародного пункту пропуску з Румунією через селище Вилок. Зі збільшенням кількості вантажівок за межами села Ботар працюватиме пост дорожньо-патрульної служби. У цій схемі також біля Ботару визначене місце відстою транспорту. Проїзд до КПП «Дякове» зі сторони села Теково на автодорозі Виноградів – Теково – Неветленфолу для вантажівок буде заборонений.

Для регулювання дорожнього руху у Виноградові та населених пунктах до КПП «Дякове» будуть встановлені відповідні дорожні знаки.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email