Ремонт доріг, освіту та медицину, заробітну плату, вивезення сміття з населених пунктів – на ці та інші потреби були виділені кошти з районного бюджету.
Депутати Виноградівської районної ради розподілили понадпланові доходи та вільні лишки районного бюджету на позачерговому сесійному засіданні 14 липня.

Начальник фінуправління РДА Валерія Варга інформувала про пропонований райдержадміністрацією проект змін до районного бюджету.
Однак у підсумку районні обранці підтримали розподіл коштів з пропозиціями бюджетної комісії і президії. Як зазначив голова районної ради Віталій Любка, це цілком логічно, адже пропоновані зміни депутатів надали можливість збільшити фінансування на медикаменти та ремонти доріг в населених пунктах, які у вкрай незадовільному стані, погасити заборгованість по заробітній платі на сільських радах тощо.

Отже, найбільше коштів з районного бюджету вирішили направити на освітню та медичну сфери району. Близько 3,4 млн грн − на заробітну плату працівникам охорони здоров’я, проведення ремонтів в районній лікарні та амбулаторіях, завершення будівництва котельні, закупівлю медикаментів тощо. Додатково були виділені кошти на поточні видатки освіти та ще близько 3 млн грн спрямовано на капітальні. На погашення заборгованості по заробітній платі на сільських радах – 412 тис грн, а на компенсацію населеним пунктам за вивезення твердих побутових відходів за межі району − 750 тис грн.

Зокрема з районного бюджету 1,8 млн грн виділено на ремонти доріг у селах Пийтерфолво, Онок, Підвиноградово, Теково, Королево, Фанчиково та Букове. Також 745 тис грн буде використано на виконання заходів районних програм.
Крім питання розподілу коштів районного бюджету, депутати розглянули і погодили схему обмеження руху великовантажного автотранспорту на під’їздах до КПП «Дякове» та затвердили статут Королівської селищної лікарні.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email