Кошти на поточний  та капітальний ремонти дорожнього покриття автомобільних доріг району були спрямовані з районного бюджету.

Про стан проведення ремонтних робіт  у районі голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду за участі заступника голови районної ради  Адальберта  Сверенка,  Буківського сільського   голови  Юрія  Петровки,  Королівського селищного голови  Павла  Фабріці,  Теківського сільського голови  Миколи  Пенцкофера, начальника філії «Іршавський райавтодор» Богдана Сич.

Як зазначив Віталій Любка, сьогодні проводиться ремонт дороги у селі Великі Ком’яти,  автомобільної  дороги  Іршава – Виноградів,  районною радою у квітні поточного року було  виділено  кошти на співфінансування ремонту цієї дороги у сумі 650 тис.грн.

Також  здійснюється ремонт дороги від села  Пийтерфолво  до  КПП «Велика Паладь», де згідно проектно – кошторисної документації передбачено провести ремонті роботи на суму 166 млн.грн.

Депутати районної ради на останній сесії 14 липня цього року знайшли можливість і додатково виділили 1,8млн. грн на ремонт доріг у районі. У свою чергу з держбюджету на поточний ремонт доріг у районі райавтодор  отримав 1 млн 345 тис.грн.  Так, уже цього тижня розпочнуться ремонтні роботи дороги у селі Букове. Далі – ремонти проводитимуться у селищі Королево, де мають капітально відремонтувати вулицю Злагоди, а також провести ремонти доріг у інших населених пунктах району, зокрема у селах Теково, Підвиноградів, Фанчиково.

З метою якісного та ефективного використання бюджетних коштів, депутатами районної ради буде проводитися постійний моніторинг якості  проведення ремонтних робіт.

Print Friendly, PDF & Email