Голова районної ради та його заступник, Адальберт Сверенко, мали зустріч з головою села Велика Паладь, Венцелом Біров. Сільський голова розповів про хід проведення ремонту дороги Чепа-Пийтерфолво-Велика Паладь. Першу чергу робіт планується завершити осінню цього року. Важливості цьому проекту додає заплановане відкриття  пропускного пункту між Україною та Угорщиною «Велика Паладь – Нодьгодош».

Незважаючи на нове дорожнє полотно, проблемою тут може стати стічна канава. Вона риється на одній лінії зі стовпами лінії електропередач, що може призвести до падіння останніх, пошкодження, якщо не обриву, лінії електропередач  та залишення населення без електроенергії.

Пан Біров також показав пожежну частину села, яка укомплектована однією пожежною машиною та чотирма працівниками, що чергують позмінно. Як зазначив голова села, навіть враховуючи вік машини, вона знаходиться на ходу і готова до виїзду в будь-який момент. Деякі незручності викликає питання забезпечення техніки паливом. А от оглядова вежа пожежної частини, з якої проглядається вся округа, знаходиться в аварійному стані. До слова, пожежна частина у Великій Паладі єдина в районі має оглядову вежу.

Print Friendly, PDF & Email