7 серпня голова Виноградівської райради Віталій Любка обговорив питання забору піщано-гравійної суміші на річці Тиса з депутатами, представниками громадськості, водного господарства.

Начальник міжрайонного водного господарства Станіслав Коломис інформував, де згідно проектної документації наразі проводяться руслоочисні роботи. Також присутні відзначили, що в кількох селах здійснюється забір гравію без дозвільних документів.

Фіксуватиме порушення та відхилення від проектів робоча група, яка із залученням депутатського корпусу, громадськості, екологів та працівників рибохорони перевірятиме роботу підприємців з розчистки русла Тиси. Також, − Віталій Любка підсумував, − у разі виявлення місць несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші в населених пунктах  відповідні звернення будуть направлені  до правоохоронців та інші інстанції.

Крім того, присутній на нараді Дротинський сільський голова Михайло Ярема розповів, що великогабаритні вантажівки в Дротинцях до місця забору гравію проїжджали територією села попри прийняту заборону сільською радою і таким чином руйнували нещодавно відремонтовані дороги. Відтак цю проблему вже вдалося владнати, зазначив він.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email