У повному складі сесію проігнорували фракції «КМКС» та «Єдиний центр». На засіданні було присутньо 15 депутатів з 36-ти.
10 серпня депутати Виноградівської районної ради на чотирнадцятій позачерговій сесії мали погодити перерозподіл коштів районного бюджету та отримані обласні субвенції. Так, 4 млн 220 тис грн мали надійти на капітальні ремонти доріг у районі, реконструкції соціальних об’єктів. Однак через те, що сесія не відбулася, населені пункти не зможуть своєчасно освоїти ці кошти.

Зокрема вчасно не розпочнуться капітальні ремонти дороги Шаланки – Перехрестя, на яку мало бути спрямовано 450 тис грн, ділянки вулиці Миру у с. Підвиноградів – 700 тис грн, вул. Спортивної у с.Перехрестя – 350 тис грн, реконструкція дитсадка у Вербовці – 500 тис грн, капремонт будівлі, заміна вікон та дверей ЗОШ І-ІІІ ст. у с.Чорнотисово −300 тис грн, реконструкція спотмайданчика у с.Широке − 550 тис грн, капремонт вул. Севлюська у с. Дротинці −500 тис грн, вул. Борканюка у с. Букове −500 тис грн, поточний ремонт вул. Ракоці в с. Перехрестя – 150 тис грн тощо.

Також на Президії, яку голова райради Віталій Любка провів перед сесією, депутати підтримали включення у порядок денний нагального питання − внесення змін до Програми щодо недопущення занесення та боротьби з африканською чумою свиней на території нашого району. Заходи Програми невідкладно потрібно виконувати вже сьогодні, адже у сусідньому Берегівському районі оголошено карантин через виявлення цього захворювання, яке небезпечне для свійських тварин та може завдати великих економічних збитків населенню. Втім, через відсутність представників фракцій «КМКС» та «Єдиного центру» це питання не вдалося оперативно вирішити.

Про наступне пленарне засідання районної ради буде повідомлено додатково.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email