Два головних державних свята українського народу відзначити у Виноградові 23 серпня. Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Кобзареві.
Після чого виноградівці та жителі району, депутати районної ради, у вишиванках пройшлися колоною до Будинку влади, де продовжилося святкування.
Керівники району та міста, представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, місцеві жителі та працівники ЗМІ хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих патріотів, борців за єдність і цілісність України.

Ми усі прагнемо, щоб у нашому домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії та впевненість у завтрашньому дні! − зазначив у вітальній промові в.п. голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко. − Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, добробуту, мудрості й успіхів у справах та починаннях! І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

За сумлінну працю та значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району відзначили кращих представників району. Грамотами та подяками Закарпатської обласної ради були відзначені лікар-інфекціоніст, завідувач кабінетом «Довіра» поліклінічного відділення районної лікарні Василь Королевич, начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування районної ради Лариса Лабатій, Чорнотисівський сільський голова, який також у цей день святкує свій День народження, Микола Талі, депутат міської ради Тарас Декет та голова ГО «Рух підтримки закарпатських військових − Виноградів» Михайло Роман, грамотами районної ради були нагороджені головний спеціаліст відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій Виноградівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Ганна Гарапко, заступник директора з навчально-виховної роботи Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віталій Семен, секретар Оноцької сільської ради Надія Турянин.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email