Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва відбулося 5 вересня. Провів його голова комісії, депутат райради Еден Албок.
Участь у роботі комісії також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко.

Депутати позитивно розглянули питання про затвердження та внесення змін до районних Програм, а відтак рекомендуватимуть позитивно прийняти їх на сесії. Зокрема − внесення змін до Програми формування позитивного інвестиційного іміджу району, розширення економічних зв’язків з сусідніми регіонами з метою залучення іноземних інвестицій та вирішення соціально-економічних проблем району в 2016-2020 роках, Програму фінансової підтримки бюджетних установ та громадських організацій Виноградівського району на 2017-2020 роки та Програму впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу ,,Клієнт Казначейство-Казначейство” на 2017-2019 роки, зміни до Програми збереження та підтримки в належному стані об’єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району тощо.

Крім того, депутати погодили майнові питання, а щодо укладення контракту з керівником КППП «Виноградів-проект» на новий термін визначатимуться остаточно в сесійному залі, адже комісія не дійшла згоди з цього питання.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email