5 вересня у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти і соціального захисту населення, яке провів голова освітньої комісії Юрій Свищо.
За участю голови Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступника Адальберта Сверенко, депутати розглянули Програми «Духовне життя Виноградівщини на 2017-2018 роки» і ремонту та утримання автомобільних доріг на території району, звітування про виконання медичних програм щодо розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі, протидії захворюванню на туберкульоз, виконання заходів Програми зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності району за попередні роки.

 

Комісія погодила зміни до Програм розвитку вищої освіти у районі і фінансової підтримки навчальних закладів усіх форм власності. Крім того, депутати розглянули кандидатуру Андраша Кіраля на посаду директора Пийтерфолвівської дитячої школи мистецтв та підтримали створення на базі Виноградівської школи №7 навчально-виховного комплексу, що дасть можливість відкрити там дошкільну групу.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email