Чергова сесія Виноградівської районної ради відбулася 7 вересня.

Депутати затвердили та внесли зміни до деяких районних програм, які стосувалися захисту конституційний прав та свобод громадян, профілактики злочинності на території району, підтримки бюджетних установ та громадських організацій, розвитку фізичної культури та спорту, вищої освіти у районі і фінансової підтримки навчальних закладів усіх форм власності тощо.

Проголосовані зміни до Програм дозволять реалізовувати їхні заходи, зокрема і щодо боротьби з африканською чумою свиней на території нашого району. Також депутати підтримали рішення про створення на базі Виноградівської школи №7 навчально-виховного комплексу, що дасть можливість відкрити там дошкільну групу. Розглянули майнові питання.

Районні обранці прийняли зміни до районного бюджету − це дозволить спрямувати 4 млн 220 тис грн на капітальні ремонти доріг у районі, реконструкції соціальних об’єктів. Окрім того, 200 тис грн з районного бюджету депутати виділити для ремонту даху гемодіалізного відділення районної лікарні, де протікає дах будівлі і там терміново потрібно проводити ремонтні роботи.

Відтак капітально будуть відремонтовані дороги Шаланки – Перехрестя, на яку мало бути спрямовано 450 тис грн, ділянки вулиці Миру у с. Підвиноградів – 700 тис грн, вул. Спортивної у с.Перехрестя – 350 тис грн, реконструкція дитсадка у Вербовці – 500 тис грн, капремонт будівлі, заміна вікон та дверей ЗОШ І-ІІІ ст. у с.Чорнотисово −300 тис грн, реконструкція спотмайданчика у с.Широке − 550 тис грн, капремонт вул. Севлюська у с. Дротинці −500 тис грн, вул. Борканюка у с. Букове −500 тис грн, поточний ремонт вул. Ракоці в с. Перехрестя – 150 тис грн тощо.
Крім того, району з державного бюджету для реалізації соціальних програм було надано субвенцію у розмірі 32 млн 180 тис грн.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email