Його облаштували на території навчально-виховного комплексу «Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». Загальна вартість будівництва такого майданчика склала близько 1 млн 100 тис грн, які були виділені з районного бюджету.

Урочисте відкриття сучасного спортивного об’єкту відбулося 7 вересня. З такою радісною подією вихованців та учнівський колектив закладу приїхали привітати представники обласної та районної влади.
Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, представники райдержадміністрації вітали громаду села, учнівську молодь та побажали вихованцям закладу бути здоровими завдяки активним заняттям фізкультурою. Крім того, гості подарували юним спортсменам футбольні м’ячі, спортивну форму і, навіть, новий комп’ютерний клас.

Директор Наталія Григоряк щиро подякувала за такий сучасний спортивний об’єкт на території школи й встановлені вуличні тренажери та наголосила, що історія закладу багата на спортивні здобутки, а відтак вони й надалі будуть тільки примножуватися.

«Протягом останніх років у різних куточках нашого району були відкриті нові спортивні майданчики. Кожен з них – це радість для дітей та можливість для них активно розвиватися і цікаво проводити своє дозвілля. Робота по відкриттю нових майданчиків продовжуватиметься й надалі», − зазначив голова районної ради Віталій Любка та висловив слова подяки депутатському корпусу та усім, хто долучається до будівництва таких майданчиків.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток і розбудову села Чепа грамотами районної ради та райдержадміністрації були відзначені заступник голови райради Адальберт Сверенко та приватний підприємець Володимир Тільняк.

Не завадила святкуванню похмура погода і дощ. Вихованці закладу влаштували флеш-моб, а після урочистостей та освячення майданчика футбольне поле випробували юні спортсмени, які провели на майданчику перший футбольний матч.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email