Направити відповідне звернення депутати Виноградівської районної ради вирішили на черговому засіданні сесії, яке відбулося 7 вересня.
Зокрема у зверненні зазначається, що Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підтримав проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України (реєстраційний № 4932 від 08.07.2016 року).
Він, серед іншого, передбачає введення плати за перебування на території України автомобілів з іноземною реєстрацією та подвійне підвищення розмірів чинних ставок єдиного збору.
Зважаючи на численні звернення жителів району, депутати Виноградівської районної ради просять зняти з розгляду законопроект № 4932 і натомість підтримати законопроекти № 5561 і № 5562, зареєстровані у Верховній Раді України щодо внесення змін до Податкового Кодексу України, Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів». Це у свою чергу «дозволить сформувати цивілізований ринок вживаних автомобілів в Україні, зменшити соціальну напругу в цьому питанні, збільшити надходження до бюджету та детінізувати автомобільну галузь», – йдеться у зверненні.
Звернення депутатський корпус вирішив направити до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністру України.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email