15 вересня в.п. голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко привітав з Днем рятівника бійців пожежно-рятувальної частини Виноградівського районного відділу Управління з надзвичайних ситуацій Закарпатської області.

На території частини священнослужителі освятили встановлений пам’ятний знак з образом ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина», до якої найчастіше звертаються у надії на захист від пожеж. Саме у день вшанування цієї ікони, 17 вересня, рятівники відзначають своє професійне свято.

 

День рятівника об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я і життя людей та надати необхідну допомогу постраждалим. Професія, яку ви обрали, завжди була благородною справою, −  привітав рятівників частини Адальберт Сверенко.

Подякував за роботу особовому складу начальник районного відділу Володимир Турдай, який також відмітив підтримку з боку районної та міської влади.

Так, депутатський корпус районної ради у цьому році на виконання заходів Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Виноградівського району виділив 50 тис грн з районного бюджету.

Кращих працівників частини було нагороджено грамотами.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email