29 вересня заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко побував на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Дня ветерана.
Вже у суботу своє професійне свято відзначатимуть працівники бібліотек, а 1 жовтня – вшануватимуть найповажнішу частину людства – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Від депутатського корпусу та від себе особисто Адальберт Сверенко подякував ветеранам району, які розвивали рідний край і тепер передають нам свій життєвий досвід. Бібліотекарам – за копітку працю та збереження духовної спадщини.
Так, директор центральної районної бібліотеки Катерина Вашкеба розповіла про здобутки бібліотек району, зокрема про їхню участь у грантових проектах. Завдяки чому близько 1 млн грн вдалося залучити на закупівлю оргтехніки, поповнення фонду бібліотек тощо.
А ветеранів району у цей день вітали концертом − за участю хору ветеранів праці і міської школи мистецтв.
Багато щирих привітань і теплих слів лунало в цей день для всіх. А кращих представників ветеранського руху та бібліотечної справи відзначено грамотами.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня ветерана грамотами районної ради нагороджено:
−Бучела Федора Юрійовича – голову первинної ветеранської організації села Дротинці;
−Кормош Ганну Василівну − голову первинної ветеранської організації села Веряця;
−Чернянчук Раїсу Хомівну – голову первинної ветеранської організації села Хижа.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, збереження духовних цінностей, інформаційне обслуговування населення та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек:
−Колектив Виноградівської районної бібліотеки для дітей;
−Молнар Мелінду Гейзівну – завідувача бібліотекою-філією с. Нове Село;
−Параску Світлану Миколаївну − завідувача бібліотекою-філією с. Теково.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email