7 жовтня Виноградівщина з офіційним візитом приймала голову Свалявської районної ради Мирославу Ливч та представників органів місцевого самоврядування Білогірського району Хмельницької області, очолювану головою Білогірської райради Василем Мельником.

Поважних гостей радо вітали голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та керуюча справами Єлизавета Арвай, начальник фінансово-господарського відділу Тетяна Василькун.

Очільник Виноградівщини презентував присутнім район, розповів про його туристичну привабливість і самобутність. Так, після обміну досвідом, сторони вирішили продовжити співпрацю між Виноградівським та Білогірським районами на офіційному рівні − голови рад підписали угоду, яка передбачає розвиток зв’язків у соціально-економічній та туристичній сферах.

Крім того, у рамках свого візиту на Виноградівщину, гості змогли долучитися до стародавньої історії та традицій нашого району. За участі  Королівського селищного голови Павла Фабріці та Новоселицького голови села Петра Таркані, делегація побувала в дегустаційному залі в селищі Королево. А село Новоселиця, крім чудових краєвидів та волоських традиційних страв, зустріло й ознайомило з духовними традиціями, тут делегація відвідала церкву Успіння Пресвятої Богородиці XVII століття та етнографічний музей.

На завершення сторони побажали один одному плідної роботи та висловили сподівання, що співпраця між районами буде позитивною і сприятиме розквіту територіальних громад.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email