10 жовтня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка спільно з керівником райдержадміністрації Михайлом Русанюком відвідали з робочим візитом районну лікарню.

З головним лікарем Надією Онисько та начальником відділу охорони здоров’я Лесею Королевич вони обговорили питання щодо підготовки медичного закладу до опалювального сезону, а також стан справ з медичними та пільговими препаратами тощо.

Також керівники району побували у пологовому відділенні лікарні: оглянули палати, пологовий зал. Завідувач Ольга Сіладі розповіла про роботу відділення, народжуваність в районі та ремонти, проведені у приміщеннях. Зокрема ознайомила з придбаним за кошти районного бюджету кардіофетомонітором, який дозволяє спостерігати за станом вагітної жінки та плоду. Вартість такого апарату склала 52 тис грн.

Крім того, завідувач відділення наголосила на потребі в іншому медичному обладнанні. Щодо цього Віталій Любка зазначив, що районна рада й надалі покращуватиме роботу районної лікарні та вивчатиме можливість фінансування першочергових медичних питань з районного бюджету.

Виноградівська районна рада  

Print Friendly, PDF & Email