11 жовтня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка спільно з обласним депутатом Владіславом Поляком побували в Олешницькій школі, де перевірили хід будівельних робіт на  спортивному майданчику.

За участі голови села Степана Поповича та представників підрядної організації вони оглянули територію майданчика, який розташований біля навчального закладу, обговорили терміни виконання робіт, можливість встановлення освітлення тощо.

Відтак будівництво спортмайданчика вже на завершальному етапі і найближчим часом планується його урочисте відкриття. Вартість такого сучасного  майданчика зі штучним покриттям складає 1 млн 200 тис грн. З районного бюджету на його будівництво було спрямовано 500 тис грн, основу та огорожу майданчика профінансував обласний депутат Владіслав Поляк.

Нагадаємо, у вересні новий спортивний майданчик відкрили у Чепі. Його облаштували на території навчально-виховного комплексу «Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». Загальна вартість будівництва такого майданчика склала близько 1 млн 100 тис грн, які були виділені з районного бюджету.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email