14 жовтня у Виноградові на площі Миру відбулося урочисте зібрання до Дня захисника України, участь у якому взяв голова Виноградівської районної ради Віталій Любка.
На заході були присутні учасники АТО, волонтери «Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів», ветерани війни, військовослужбовці та священнослужителі, представники місцевої влади, місцеві мешканці.

Перед світлою пам’яттю земляків схилили голови та вшанували полеглих бійців хвилиною мовчання. Священнослужителі провели панахиду.

Зі словами підтримки до родин воїнів, які відійшли у вічність, звернувся керівник районної ради Віталій Любка. Він подякував батькам героїв – земляків за справжніх патріотів України.

В усі часи, коли наша країна переживала злети і падіння,
саме військові, наші захисники, виконували вирішальну роль. І сьогодні я вклоняюся, в першу чергу тим, хто в цю хвилину, саме зараз, в сирих окопах, захищає нашу землю, захищає незалежність та мир в Україні. Висловлюю вдячність тим, хто чекає наших військових вдома, молиться за них та за нашу країну, − також наголосив він.

На урочистому зібранні військовий комісар Виноградівського району Василь Зубатов учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

До пам’ятного знаку учасникам АТО були покладені корзини з квітами.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email