УКР А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ 

Про внесення змін до Програми забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017 – 2020 роки ПРОЕКТ

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України „Про Державний реєстр виборців”, „Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”,  на підставі клопотання райдержадміністрації від 10.10.2017 р. №03-09/2245,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити зміни до «Програми забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017 – 2020 роки» затвердженої рішенням сесії районної ради від 10.03.2017 №246, , а саме:

1.1 Додаток 1 та Додаток 2 до Програми викласти у новій редакції, що додається;

1.2. Розділ 4 „Обсяги і джерела фінансування Програми” викласти у наступній редакції:

„Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету. В ході реалізації заходів Програми можливі коригування обсягів фінансування,  виходячи з реальних можливостей бюджету. Орієнтовні обсяги фінансування Програми передбачені в Додатку 2”.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах видатків, передбачених районним бюджетом на відповідні роки.

3.Районній державній адміністрації щорічно до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови державної адміністрації (Костелеба-Веремчук Н.Ю.) та на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                                                            В.В. Любка

м.Виноградів, ___ _________2017 року
№_____

 

Print Friendly, PDF & Email