На виплату грошової винагороди з районної Програми розвитку дитячих шкіл мистецтв буде спрямовано близько 40 тис грн.

24 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти та гуманітарної політики, яке провів голова комісії Юрій Свищо. Участь у роботі комісії також взяли в.п. голови районної ради Адальберт Сверенко та керівник виконавчого апарату Єлизавета Арвай.

Комісія розглянула питання щодо затвердження списку учнів призерів на призначення стипендій та викладачів, які їх підготували, на отримання премій. Відтак грошову винагороду отримає 31 вихованець дитячих шкіл мистецтв району, які досягли неабияких успіхів у музичному мистецтві, а власне стали переможцями та призерами обласних конкурсів − у виконавській майстерності, конкурсі угорської народної пісні «Pacsirta», музично-теоретичній олімпіаді, фестивалях-конкурсах «Таланти багатодітної родини», «Веселковий передзвін», конкурсах художнього слова ім. І.Ірлявського «Моя весна», образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» тощо. Премію отримають також викладачі, які підготували учнів. На виплату грошової винагороди з Програми розвитку дитячих шкіл мистецтв, затвердженої Виноградівською районною радою, буде спрямовано близько 40 тис грн.

Також присутні розглянули звіт про виконання Програми фінансової підтримки загальноосвітніх навчальних закладів усіх фори власності  Виноградівського району на 2016-2017 роки. Так, з районного бюджету на виконання заходів Програми було виділено 510 тис грн. Кошти були направлені на оплату комунальних платежів приватних релігійних навчальних закладів району.

Окрім цього, депутати вирішили направити ряд звернень до управління освіти, що, зокрема, стосувалися перейменовування Великопаладської школи у навчально-виховний комплекс, довозу на навчання дітей з обмеженими фізичними можливостями тощо.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email