З редактором газети «Новини Виноградівщини» Маргаритою Станко не був продовжений контракт на підставі її заяви. Керівництво району також підтримало її пропозицію про покладання обов’язків очільника видання на Наталію Кобаль.

31 жовтня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та в.о. голови РДА Наталія Костелеба-Веремчук відвідали редакцію газети, аби висловити вдячність колишньому керівнику видання за самовіддану роботу. 

Віталій Любка подякував Маргариті Андорівній за збалансоване висвітлення подій у районі, а також відзначив її значний внесок у життя угоськомовного тиражу газети. Зокрема Маргарита Станко й надалі працюватиме в «Новинах Виноградівщини», однак тепер свою діяльність скерує виключно на угорський переклад видання.

За особистий внесок у розвиток комунального підприємства “Районний редакційно-видавничий комплекс “Новини Виноградівщини” Маргариту Станко було нагороджено спільною грамотою Виноградівської районної ради і райдержадміністрації.

Відтепер виконувати обов’язки редактора буде Наталія Кобаль, яка 15 років працює в газеті. Молодому керівнику побажали на цій посаді плідної роботи та успіхів. Наталія Кобаль родом з села В.Ком’яти, навчалася на філологічному факультеті УжНУ. Спочатку у газеті працювала кореспондентом, однак вже за рік стала завідувачем відділом листів.

Також Віталій Любка запевнив колектив, що районна рада як співзасновник всіляко допомагатиме газеті на етапі її реформування, яке для комунальних друкованих ЗМІ проходить по всій Україні.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email