У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ 

Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту
на списання основного засобу                                                                  ПРОЕКТ

Відповідно до ст.43 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», п.11 «Положенням про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району», затвердженим рішенням районної ради від 18.12.2012р. №267, розглянувши клопотання управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації від 03.10.2017р. №01-08/719, поданий  заявником акт обстеження будинку (споруди) від 26.06.2017р., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дозволити  управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації списати основний засіб – будівлю Підвиноградівської початкової школи за адресою с.Підвиноградів вул.Ардовецька,90,  що є  фізично зношеною, аварійною та небезпечною для подальшого використання.

2. Управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації при списанні основних засобів керуватись «Положенням про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району», затвердженим рішенням районної ради від 18.12.2012р. №267.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                              В.В.Любка

м.Виноградів, _________ 2017 р.
№ ______

Print Friendly, PDF & Email