16 листопада відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика зі штучним покриттям, збудованого на території Олешницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З нагоди спортивного свята шкільну родину приїхали привітати шановані гості: губернатор області Геннадій Москаль, обласний депутат Владіслав Поляк та очільник бюджетної комісії Закарпатської облради Василь Кошеля, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, перший заступник голови Федерації футболу Закарпаття Станіслав Сухан,  керівництво райдержадміністрації.

У цьому році це третій спортивний майданчик європейського зразка, який вдалося збудувати за кошти районного бюджету та здати в експлуатацію. Це сучасні спортмайданчики у Чепівському навчально-виховному комплексі, Виноградівській ЗОШ №2 та Олешницькій школі. В цілому вартість одного такого спортивного об’єкта склала близько 1 млн 200 тис грн, − зазначив у вітальному слові Віталій Любка та висловив сподівання, що майданчик стане місцем для активного відпочинку дітей, а вже скоро село матиме якісну дорогу. Як зазначив щодо цього Геннадій Москаль, укладати новий асфальт до Олешника планують вже наступного року.

Директор школи Марія Роспопчук подякувала усім за такий чудовий подарунок, а зокрема Владіславу Поляку, який профінансував  основу та огорожу майданчика.

У подарунок гості вручили юним спортсменам м’ячі та комплект футбольної форми, а школярі подарували присутнім святкову програму. Почесне право перерізати червону стрічку було надане очільникам області та району, а право першого удару по м’ячу отримав меценат Владіслав Поляк. Після чого на новому спортмайданчику відбувся футбольний матч.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email