21 листопада у міському будинку культури відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи, яке встановлено на згадку про доленосні події у новітній українській історії: Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Участь у заході взяли заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко та керівник апарату Єлизавета Арвай, представники райдержадміністрації, міської ради, ЗМІ та учнівська молодь.

На сцені згадали про протестні акції українського народу у відповідь на рішення тодішньої влади. Події Революції Гідності розгорталися драматично і відстоювання власної гідності та свободи вартувало нашому народу великих людських втрат під час самої революції, а згодом в АТО, яке триває і до сьогодні. Пам’ять патріотів присутні вшанували хвилиною мовчання.

В.о. командира 128-ої окремої військово-піхотної Закарпатської бригади, підполковник Іван Стахів вручив дружині Золтана Балажа орден «За мужність» ІІІ ступеня − посмертно. Золтан Балаж загинув в АТО, захищаючи побратимів. Державну відзнаку дружина Вікторія приймала з донечкою.

Завершився захід покладанням корзин з квітами до стели пам’яті героїв України.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email