22 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я районної ради, на якому депутати обговорили питання порядку денного сесії. Засідання провів заступник голови комісії Віктор Трикур.

Участь у її роботі також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, представники  відділу охорони здоров’я РДА, виконавчого апарату ради.

Депутати підбили підсумки своєї роботи та обговорили звіт медичної комісії. Зокрема, як зазначив Віктор Трикур, члени комісії відповідально виконують свої функції, тож жодне засідання не було зірване.

Віталій Любка теж відзначив, що амбулаторії району на даний час забезпечені ліками краще від попередніх років і це в свою чергу показник роботи комісії, яка лобіює такі питання та фінансування необхідних медичних Програм тощо.

Крім того, присутні обговорили створення «Виноградівського центру первинної медико-санітарної допомоги» відповідно до реформування медичної галузі в Україні. Депутати підтримали утворення даного комунального закладу, до якого увійдуть 32 амбулаторії району та селищна Королівська лікарня. Зі слів членів комісії, центр має позитивно вплинути на розвиток первинної ланки медицини району.

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email