24 листопада відбулася п’ятнадцята сесія Виноградівської районної ради.

Депутати погодили звіти постійних комісій, затвердили районні програми та зміни до них, розглянули майнові питання, погодили технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок за межами деяких населених пунктів, вирішили перейменувати Великопаладську школу ім.Жігмонда Моріца у навчально-виховний комплекс, де відтак будуть відкриті дошкільні групи.

Крім того, обранці внесли зміни до районного бюджету, а саме прийняли субвенцію з області – так 500 тис грн надійшло для ремонту доріг в Оноці, Боржавському та В.Ком’ятах.

Також депутатський корпус підтримав рішення про створення комунального закладу  «Виноградівський центр первинної медико –  санітарної допомоги» відповідно до реформування медичної галузі в Україні. Новий медзаклад об’єднає 32 амбулаторії району та селищну Королівську лікарню, які будуть його структурними підрозділами. Адміністративний корпус Центру буде знаходитися у Виноградові за адресою: вул. Лікарняна, 13.

Як зазначив голова ради Віталій Любка, такі центри в області не створені тільки у Виноградівському та Тячівському районах, в інших – такі установи працюють вже три-чотири роки. Кошти для забезпечення первинної ланки виділятимуть з державного бюджету, що відповідно покращить фінансовий стан району.

Керівником Центру призначили Попдякуника Ігоря Євгеновича, терміном на один рік.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email