Волонтерів Виноградівщини привітали у районній раді 5 грудня.

 

 

 

 

 

У неформальній обстановці керівники району подякували за небайдуже серце волонтерам благодійного фонду «Виноградів», ГО «Рух підтримки закарпатських військових − Виноградів», виноградівському центру «Пенсіонер», студентам виноградівського коледжу МДУ.

 Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відзначив, що важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна, а також подякував волонтерам району за благодійні акції через які місцеві жителі, бійці на сході мають можливість отримати матеріальну та моральну підтримку. Приємно, що цього року волонтерський рух представлений молодими людьми, хто своєю добровільною, самовідданою працею прагне робити країну сильнішою, зазначив він.

Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять відомої місцевої волонтерки Руху підтримки закарпатських військових Ольги Шерегі, яка у вересні пішла з життя.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтерів організації були відзначені Подяками.

Виноградівська районна рада

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email