7 грудня пройшло позачергове сесійне засідання Виноградівської районної ради.

Голова ради Віталій Любка перед початком роботи сесії вручив обласні та районні відзнаки представникам місцевого самоврядування з нагоди професійного свята.

Депутати погодили зміни до районного бюджету – прийняли медичну субвенцію з державного бюджету та стабілізаційну дотацію у сумі 3 442 300 грн. Кошти будуть спрямовані на виплату заробітної плати та оплату енергоносіїв в закладах охорони здоров’я та освіти району. З резервного фонду районного бюджету 100 000 грн виділили на районну Програму подолання бідності.

Щодо заборгованості по виплаті зарплати працівникам дошкільних навчальних закладів, Віталій Любка висловив сподівання, що район отримає додаткову дотацію і це питання буде вирішене.

Крім того, депутати надали згоду на передачу в орендне користування приміщень в дитячому відділенні районної лікарні, де буде створено діагностичний центр комп’ютерної спіральної томографії. Вирішили звернутися до Верховної ради та Кабміну щодо необхідності перегляду Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Також підтримали запит депутата райради Михайла Добоша щодо здійснення перевірок у торгівлі піротехнічними виробами. Адже, як йдеться у документі, в зв’язку з наближенням новорічно-різдвяних свят піротехніку все частіше використовують діти. Запит буде направлено до Виноградівського відділення поліції стосовно проведення перевірки за дотриманням вимог зберігання та продажу піротехнічних виробів у районі та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що вчиняють правопорушення у даному питанні.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email