Урочистості до ювілейної дати діяльності підприємства відбулися у Виноградові 8 грудня. З цієї нагоди колектив вітали керівники міста та району.

Також з вітальним словом виступили засновник підприємства, генеральний директор АТ «Протетіка» Любомир Піштек, президент Закарпатської торгово-промислової палати, почесний консул Чеської республіки в Закарпатті Отто Ковчар.

Про досягнення у роботі на українському та європейському ринках розповів директор ТзОВ «Ортекс − ЛТД» Тіберій Фабриков, який також подякував власникам за мудру інвестиційну політику, а колективу – за натхненну працю.

Керівник виконавчого апарату Виноградівської районної ради Єлизавета Арвай відзначила здобутки товариства у виробництві продукції та його внесок у соціально-економічний розвиток району, побажала підприємству подальшого процвітання.

Відтак кращі працівники отримали нагороди. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя від дня створення ТзОВ «Ортекс − ЛТД» грамотами районної ради були відзначені контролер-пакувальник Каталіна Гандера та майстр цеху Людмила Михалега.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email