У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про внесення змін до Програми забезпечення
інформаційної діяльності районної ради
на 2017-2020 роки                                                                           П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Внести зміни до Програми забезпечення інформаційної діяльності районної ради на 2017-2020 роки (далі − Програма), затвердженої рішенням восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 23.12.2016 року № 221, а саме:
1.1. Розділ ІІ. Мета та завдання Програми доповнити наступним текстом:
«Інші заходи у сфері засобів масової інформації»;
1.2.Викласти розділ IV. Фінансове забезпечення Програми, Паспорт та Перелік заходів, обсяги та джерела фінансування Програми на 2017-2020 роки у новій редакції (додається).
2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради  (Сверенко А.А.) та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                            В.В.Любка
м. Виноградів,__ __________ року

Додатки до програми

Print Friendly, PDF & Email