14 грудня відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я районної ради, яке провів голова комісії Олександр Милюков.

Участь у роботі комісії також взяв голова Виноградівської районної ради Віталій Любка.

Депутати розглянули районні Програми. Зокрема Програму забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2018-2022 роки, Програму Соціально-Каритативного Центру з участі в наданні різноманітної соціальної та медичної допомоги людям похилого віку, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, хворим, іншим категоріям громадян, які потребують допомоги, на 2018 – 2022 роки, Програму забезпечення соціальної підтримки та кваліфікованої допомоги громадянам, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи на 2018-2022 роки, Програму фінансової підтримки загальноосвітніх навчальних закладів Виноградівського району всіх форм власності на 2018-2019 роки, Програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2018-2022 роки.

У підсумку районні обранці вирішили підтримати затвердження даних Програм та рекомендуватимуть на сесії прийняти позитивні рішення стосовно цих питань.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email