21 грудня відбулася чергова сімнадцята сесія Виноградівської районної ради.

Голова ради Віталій Любка на початку засідання вручив обласні та районні відзнаки до Дня місцевого самоврядування депутатам Степану Галу та Миколі Гевеші.

Депутати погодили перерозподіл коштів районного бюджету на цей рік. Так 617 тис грн спрямували на виплату заробітної плати за вересень-жовтень працівникам садочків у населених пунктах району.

Окрім того, затвердили ряд нових районних Програм на наступні роки, зокрема, щодо забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення, соціальної підтримки та кваліфікованої допомоги громадянам, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Програму розроблення містобудівної документації та схеми планування території, розроблення генеральних планів, планів зонування та детальних планів населених пунктів Виноградівського району, фінансової підтримки загальноосвітніх навчальних закладів всіх форм власності, забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом, реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внесли зміни до діючих Програм з метою ефективного виконання передбачених ними заходів.

Також погодили план роботи районної ради на наступний рік, заслухали звіт начальника Виноградівської поліції Мирона Черничко про роботу відділення за січень – листопад 2017 року, вирішили направити звернення до Закарпатської ОДА та служби автомобільних доріг з метою контролю за якістю ремонту дорожнього покриття у нашому районі.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email