22 грудня на Виноградівщині відбулася презентація книги Івана Біланчука “Теково. Село на берегах Тиси”, письменника, знаного своїми історичними нарисами про населені пункти району.

На заході побував голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, також подію не оминули увагою обласні депутати, очільники сіл та селищ, місцеві жителі.

Книга вийшла в світ за фінансової підтримки братів Жупан, які й були ідейними натхненниками створення такого самобутнього видання про їхнє рідне село Теково.

Книга Івана Біланчука насичена ілюстраціями, світлинами, спогадами жителів та архівними документами. Вона розповідає історію села Теково та життя людей різних часів. Через історію одного села, зазначає сам письменник, ми можемо побачити історію нашого краю – з давніх давен і до сьогодні.

  • Життя теківчан нерозривно пов’язане з Тисою, яка, окрім радості, приносила місцевим мешканцям й біду, – каже він. – Двічі село пережило паводок й люди змушені були відновлювати свої домівки. А не так давно – град. Однак попри ось такі нещастя жителі села залишаються доброзичливими, самодостатніми та дуже працьовитими людьми.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email