У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про надання згоди на виготовлення технічної документації
із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки на місцевості                                                              П Р О Е К Т

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10, 79, 122 Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», п.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», з метою забезпечення процесу приватизації об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальних громад району, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати згоду Виноградівській районній раді Закарпатської області (м.Виноградів пл.Миру,5, код ЄДРПОУ 04053720) на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості загальною площею 0,70 га, на яких розташована база відпочинку «Дубки» (м.Виноградів вул. І.Франка б/н)  згідно Державного акту на право постійного користування землею від 01.07.1995 року, що знаходиться за межами населеного пункту с.Онок та згідно Державного акту на право постійного користування землею від 08.07.1995 року, що знаходиться за межами населеного пункту м.Виноградів.

2.Відділу з питань приватизації майна в районі замовити технічні документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології (Тесличко В.Ю.).

Голова районної ради                                     В.В.Любка
м.Виноградів, _ ________ року № ___

Print Friendly, PDF & Email