У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про затвердження акту приймання виконаних будівельних робіт         П Р О Е К Т

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3 ст.18-1 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши  заяву орендаря – фізичної особи підприємця Брайляка Святослава Христіановича від 11.10.2017р. та поданий ним акт №1 приймання виконаних будівельних робіт за 28.02.2017р., враховуючи пропозиції комісії   викладені у акті обстеження виконаних будівельних робіт від 06.11.2017р., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити поданий заявником  Брайляк Святославом Христіановичом акт №1 приймання виконаних будівельних робіт від 28.02.2017р., по проведеному капітальному ремонту орендованого приміщення за адресою: м.Виноградів вул. Миру,43 загальною вартістю прямих витрат у сумі 28253 грн.

2.Зарахувати вартість проведеного ремонту в рахунок орендної плати.

3.Відділу з  питань приватизації майна в районі зарахування вартості проведеного ремонту проводити щомісячно у розмірі 50 відсотків нарахованої місячної орендної плати.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                     В.В.Любка      
м.Виноградів, _ __________ 2017 року№ ___

Print Friendly, PDF & Email