Спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (голова Милюков О.В.) і комісії з питань освіти та гуманітарної політики (голова Свищо Ю.Ю.) відбулося 10 січня у малому залі районної ради під головуванням Олександра Милюкова.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату райради Єлизавета Арвай, очільники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації.
На порядок денний були винесені три питання: Про районний бюджет на 2018 рік; Про програму розвитку дитячих шкіл мистецтв Виноградівського району на 2018-2022 роки та Про Програму забезпечення надання пільг і послуг зв’язку, передбачених законодавством на 2018-2010 роки.
Про районний бюджет на 2018 рік доповідала начальник фінуправління райдержадмінітстрації Валерія Варга. Відбулася жвава конструктивна дискусія, в результаті якої депутати підтримали проект бюджету. Одночасно вони запропонували до нього ряд змін, які будуть винесені на розгляд пленарного засідання 19-ої сесії райради. Так само, комісії підтримали Програму розвитку дитячих шкіл мистецтв Виноградівського району на 2018-2022 роки. Також обговорили питання Програми забезпечення надання пільг і послуг зв’язку, передбачених законодавством на 2018-2010 роки.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email