12 січня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва під головуванням голови постійної комісії Едена Албока.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, керівник виконавчого апарату райради Єлизавета Арвай, керівники депутатських фракцій, структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації.

На порядок денний були винесені чотири питання: Про районний бюджет на 2018 рік; Про програму економічного і соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік; Про затвердження додатку до Програми забезпечення приватизації та утримання об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальних громад та Про затвердження акту приймання виконаних будівельних робіт.

Як і на попередніх засіданнях постійних комісій, що відбулись напередодні чергової сесії районної ради, найбільш жваво пройшло обговорення питання про районний бюджет на 2018 рік. Доповідач – начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга,  довела до депутатів та запрошених зміст і особливості районного бюджету на поточний рік та дала відповіді на запитання, яких було достатньо.

В результаті депутати підтримали проект бюджету за основу, запропонували до нього ряд змін, але у цілому за проект бюджету не проголосували. З інших питань порядку денного  бюджетна комісія прийняла позитивні рішення.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email