Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Виноградівської районної ради відбулася 15 січня. На засіданні були розглянуті питання про стан місцевих бюджетів та план роботи ради у цьому році.

Участь у роботі координаційної ради також взяли заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай, голова райдержадмінтрації Михайло Русанюк тощо.

Начальник фінуправління РДА Валерія Варга інформувала про основні показники районного бюджету на 2018 рік та прогнозований дефіцит заробітної плати, а також про надходження і вільні лишки місцевих рад, та, виходячи з цього, їхню спроможність фінансувати дошкільні навчальні заклади. Адже на сьогодні ще не покрита заборгованість за грудень по виплаті заробітної плати у дитячих садочках.

Так, керівник ради Віталій Любка зазначив, що необхідно створити в районі робочу групу, яка вивчитиме питання використання коштів на утримання бюджетних установ сільськими радами.

У підсумку координаційна рада прийняла рішення щодо планування видатків в межах кошторисних призначень на утримання садочків, закладів культури та органів місцевого самоврядування, а також вирішила направити звернення до Верховної Ради щодо повернення податку на доходи фізичних осіб у територіальні громади.

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email