24 січня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав Центр первинної медичної допомоги, адмінкорус якого розміщений на території районної лікарні.

Комунальний заклад  «Виноградівський центр первинної медико –  санітарної допомоги», створений згідно з рішенням районної ради, вже розпочав свою роботу. Тож голова ради поспілкувався з його керівником Ігорем Попдякуником та начальником відділу охорони здоров’я РДА Лесею Королевич, працівниками Центру, оглянув передані в оренду приміщення.

Відтак голова ради відзначив неналежне матеріально-технічне забезпечення Центру та відповідно дав доручення керівнику закладу підготувати в найкоротший термін інформацію про потребу у коштах на перше півріччя. Адже, як зазначив він, передбачені кошти у проекті районного бюджету на 2018 рік не забезпечують у повній мірі діяльність первинної ланки району, що може призвести до зривів у роботі Центру.

Також Віталій Любка обговорив з керівником Центру та представниками відділу охорони здоров’я виконання ряду районних медичних Програм, які тепер будуть закріплені за Центром, а також можливість збереження стоматологічної мережі в населених пунктах.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email