Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів координаційну раду з очільниками населених пунктів 26 січня.

На засіданні були розглянуті питання про дотримання фінансової дисципліни при формуванні та реалізації місцевих бюджетів, ситуацію з вивезенням побутових відходів з населених пунктиків, електронне декларування.

Участь у роботі координаційної ради також взяли заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай, голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк тощо.

Начальник фінуправління РДА Валерія Варга інформувала про фінансовий стан району та дефіцит по заробітній платі. Так голова ради повідомив, що був поданий проект районного бюджету на 2018 рік у новій редакції, однак в документі не враховані усі пропозиції постійних комісій районної ради. Крім того, Віталій Любка запропонував у цьому проекті бюджету вже сьогодні передбачити кошти у сумі 2,2 млн грн на покриття заборгованості по зарплатні працівникам дошкільних установ і сільських рад.

Стосовно утилізації твердих побутових відходів в районі доповів директор ТОВ «АВЕ Виноградово» Адальберт Жидик. Також начальник відділу юридичного забезпечення районної ради Юрій Кормош нагадав посадовим особам місцевого самоврядування про особливості електронного декларування та обов’язковість подачі декларації до 1 квітня 2018 року.

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email