Депутати зі складу постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я провели виїзне засідання в адмінбудинку районної лікарні 30 січня. 
Участь у роботі комісії взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, головні лікарі районної лікарні Надія Онисько та Центру первинної медико – санітарної допомоги Ігор Попдякуник, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівники структурних підрозділів.

Очільник комісії, депутат Олександр Милюков ознаймив з порядком денним засідання. Так, присутні розглянули питання про стан матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я району та пропоновані зміни до районних Програм у зв’язку з прийнятим рішенням районної ради щодо створення Центру. Головні лікарі доповіли про потребу у фінансуванні медичних закладів, зокрема щодо дефіциту по заробітній платі. Крім того, Віталій Любка зауважив на неналежному утепленні теплотраси в районній лікарні, що призводить до втрати тепла. Стосовно цього Надія Онисько інформувала, що ці роботи не проводилися за браком фінансування.

Відтак комісія вирішила рекомендувати сесії та бюджетній комісії передбачити у районному бюджеті на 2018 рік виділення додаткових коштів на дофінансування Центру та районної лікарні. Також депутати обговорили можливість роботи стоматологічної служби у структурі комунального закладу, забезпечення Центру службовими приміщеннями. Щодо питань, винесених на засідання, комісія прийняла відповідні рішення.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email